Kilka słów o mnie

Jestem jeleniogórzaninem od urodzenia. Zwolennikiem sportowego wychowania dzieci i młodzieży. Byłem nauczycielem, urzędnikiem, a od kilkunastu lat zarządzam spółkami kapitałowymi. Zajmuję się innowacjami, energetyką oraz zarządzaniem informacją.

Podziel się z innymi

| |

O mnie

2012-10-12 11:37
Jestem jeleniogórskim przedsiębiorcą. Studiowałem teologię, zarządzanie, przeszedłem program MBA Polskiej Akademii Nauk oraz Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Szykuję się do doktoratu, ale nadal nic nie rozumiem, zadziwia mnie nasza, ludzka głupota i nieumiejętność wyciągania wniosków z popełnianych błędów.

Od urodzenia mieszkam w Jeleniej Górze. Uczyłem się w Szkole Podstawowej nr 3 a potem ukończyłem Technikum Mechaniczne, które okazało się bazą mojej wiedzy technicznej prowadzącą ku innowacyjności i wynalazczości.

Wiele lat byłem nauczycielem i w tym czasie zajmowałem się profilaktyką uzależnień i zapobieganiu przemocy w rodzinie. Szefem ośrodka szkolenia administracji publicznej i kadr (administracja rządowa), założycielem i wieloletnim prezesem spółki Arch-Data. W latach 2001-2005 członkiem Komitetu Etyki, Edukacji i Rynku Pracy Krajowej Izby Gospodarczej, niegdyś członkiem Stowarzyszenia Syndyków Polskich w Krakowie, prezesem Akademii Piłkarskiej Karkonosze. Pisuję rzeczy fachowe i mniej. Zajmuję się projektami wynalazczymi z dziedziny energetyki konwencjonalnej oraz procesami zarządzania informacją. Moje aktualne zainteresowania zawodowe koncentruję na innowacyjności, pragmatyce rynku energetycznego w Polsce, komercjalizacji i prywatyzacji przedsiębiorstw.

Zajmuję się również edukacją: http://www.science-business.pl

Jestem ojcem dwóch synów Grzegorza i Michała oraz mężem Beaty.
Trochę rzeźbię w drewnie, trochę muzykuję, czasem jeżdżę na rowerze. Uporczywie wędkuję ;)

Zapraszam na moje inne blogi:

społeczny: http://zukiewiczowy.blogspot.com/, techniczny: http://wszechwiednia.blogspot.com/

i stronę http://ecoinventions.pl