Kilka słów o mnie

Jestem jeleniogórzaninem od urodzenia. Zwolennikiem sportowego wychowania dzieci i młodzieży.

Podziel się z innymi

| |

O mnie

2012-10-12 11:37
Jestem jeleniogórskim przedsiębiorcą. Studiowałem teologię, zarządzanie, przeszedłem program MBA Polskiej Akademii Nauk oraz Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Nadal nic nie rozumiem, zadziwia mnie nasza, ludzka głupota i nieumiejętność wyciągania wniosków z popełnianych błędów.

Od urodzenia mieszkam w Jeleniej Górze. Uczyłem się w Szkole Podstawowej nr 3 a potem ukończyłem Technikum Mechaniczne, które okazało się bazą mojej wiedzy technicznej prowadzącą ku innowacyjności i wynalazczości.

Wiele lat byłem nauczycielem i w tym czasie zajmowałem się profilaktyką uzależnień i zapobieganiu przemocy w rodzinie. Szefem ośrodka szkolenia administracji publicznej i kadr (administracja rządowa), założycielem i wieloletnim prezesem spółki Arch-Data. W latach 2001-2005 członkiem Komitetu Etyki, Edukacji i Rynku Pracy Krajowej Izby Gospodarczej, niegdyś członkiem Stowarzyszenia Syndyków Polskich w Krakowie, prezesem Akademii Piłkarskiej Karkonosze. Pisuję rzeczy fachowe i mniej. Zajmuję się projektami wynalazczymi z dziedziny energetyki konwencjonalnej oraz procesami zarządzania informacją. Koncentruję na innowacyjności, pragmatyce rynku energetycznego w Polsce, komercjalizacji i prywatyzacji przedsiębiorstw. Lubię pomagać ludziom.

Jestem ojcem dwóch synów Grzegorza i Michała oraz mężem Beaty.
Trochę rzeźbię w drewnie, trochę muzykuję, czasem jeżdżę na rowerze. Uporczywie wędkuję ;)

Zapraszam na moje inne blogi:

społeczny: http://zukiewiczowy.blogspot.com/, techniczny: http://wszechwiednia.blogspot.com/

https://twitter.com/TZukiewicz